Банер

Банери в Києві ціна реклами задля просування Вашого бізнесу

Банери в Києві – недорога та універсальна зовнішня реклама. Друк банерів в Києві, розробка нових банерів та їх монтаж виконуються практично цілодобовому режимі. Така популярність цієї зовнішньої реклами зумовлена ​​оперативністю їх виготовлення та майже необмеженими можливостями розміщення банерів.

Рекламний банер може використовуватися як вивіска безпосередньо на самому закладі, може розміщуватись на стінах будівель, спеціальних рекламних щитах, магістральних перетяжках вулиць тощо. Рекламний банер можна розташувати як неподалік від Вашого закладу, так і за кілометри, якщо є ймовірність залучення нових клієнтів з інших мікрорайонів міста.

На банери в Києві ціна та строки виготовлення не дуже відрізняються у різних рекламних та поліграфічних компаній. Замовити друк банерів в Києві можливо практично на кожному перехресті. Питання тільки в тому, якій компанії замовити розробку банера.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» – виготовлення банерів в Києві

Ми виконуємо розробку, дизайн, проектування та виготовлення банерів в Києві вже багато років. Рекламний банер – це вид довгострокової реклами, а тому наша компанія приділяє особливу увагу довговічності матеріалів на яких здійснюється друк банерів. Ви вкладаєте гроші один раз, а рекламний банер ціна, яка забезпечує рекламу Вашого бізнесу не один рік! Середній термін придатності банера 1-3 років в залежності від використовуваних матеріалів, чорнил для друку та умов експлуатації.

Наша компанія забезпечує виготовлення банерів, які мають високий ступінь стійкості до впливу зовнішнього середовища: довго не вицвітають, не розтікаються, натяжні конструкції банерів не схильні до корозії, люверси банера набиті для оптимальної розтяжки полотна, тощо.

Замовити банер в Києві – швидко, просто і недорого

Замовити банер в Києві недорого і дуже швидко якщо Ви скористаєтесь послугами наших консультантів. Зателефонуйте нам, і якщо у Вас вже є готовий макет банера і дані про необхідні розміри, тоді Вам розрахують вартість та узгодять час, коли Вам зручно прийняти замовлення або простежити за роботами з розміщення банера. В нашій рекламній компанії можна також замовити розробку банера – ми продумаємо дизайн, кольорове привабливе оформлення, представимо дизайн-проект на затвердження, виготовимо та виконаємо монтаж банера.

Наші переваги – це професіоналізм в розробці дизайну, довговічність матеріалів, якість друку, швидке виготовлення банерів, точність монтажу та натяжки банерів. Рекламна компанія «Ваша Втіха» виконує друк банерів будь-яких розмірів. Наші фахівці так само забезпечують обробку банера після друку – набивання люверсів (металеві кільця) та розтяжку полотна на металокаркасі.