Інстамітка @instametka

Інстамітка @instametka – інстаграм-візитка для бізнесу

Що таке @instametka? Інстамітка – це рекламна інстаграм-візитка, яка дозволяє продемонструвати клієнтам ваш профіль в Інстаграм. Інстамітка @instametka дозволяє не тільки показати написання імені в Інстаграм, але й дає можливість зісканувати його для швидкого доступу до профілю та оформлення підписки на сторінку в Інстаграмі.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» пропонує виготовлення сканер таблички #instametka для залучення клієнтів через цю соціальну мережу. Таблички #instametka моментально зчитуються з програми, це сучасне та стильне рішення для підтримки контактів з клієнтами та реклами вашого акаунту в Інстаграм.

Замовити Інстамітка @instametka – виготовлення Instagram-візитки, Киів
Сканер-вивіска Instagram, #інстамітка @instametka – інстаграм-візитка

Для чого використовується #instametka instagram profile?

Сьогодні, insta-візитка використовується як додаткова сканер-вивіска інстаграм профілю. Розміщують таблички # інстамітка на видних місцях:

  • на ресепшен фірми, салону краси, перукарні;
  • на барстійці та столиках у кафе;
  • у вітринах бутиків, шоу-румів, тур фірм, тощо;
  • у холах та ліфтах торгових і бізнес центрів;
  • на вході у ресторан, готель, фірму, контору;
  • на виставках, промо-акціях та інших заходах.

Розмістити візитки # інстамітка слід там, де вони будуть «працювати», а це завжди зони очікування, вхідна група, зони відпочинку. Так, поки клієнт фірми, СПА-салону, СТО, очікує своєї черги на обслуговування, він може відсканувати сканер-вивіску інстаграм профілю вашої компанії і ознайомитись з переліком послуг, цінами, вибрати товар або, наприклад, обрати варіант зачіски або дизайн манікюру. Крім цього, сканер-вивіска Instagram, розміщена на фасаді, у вітрині, на вхідних дверях дає можливість потенційно зацікавленим клієнтам відсканувати її навіть у неробочий для вашої фірми час і записатись на прийом, викликати фахівців фірми для надання послуг, тощо. Сканер-вивіска Instagram працює на вас завжди!

Сканування @instametka новим клієнтом при першому відвідуванні вашої фірми – це тільки початок вашого спілкування з клієнтом. Надалі, підписник вашого Інста-профілю буде бачити анонси нових товарів, заходів, послуг, акційні пропозиції, новини та інші оновлення сторінки, а це – зручний спосіб формування і підтримки лояльності до вашого бізнесу.

Рекламна компанія «Ваша Втіха», інстамітка #instamitka, @instametka
Виготовлення сканер-вивіски #instametka – скановане посилання на ваш Інстаграм профіль

Інста-візитка, як відсканувати? Щоб зчитати вивіску #інстамітка потрібно в розділі Instagram «записати історію» утримувати клік в центрі екрану навівши на Insta-візитівку. Таким чином клієнт зможе отримати посилання на ваш акаунт, опис профілю клікабельний для переходу. Простим натисненням на активне посилання можна перейти у ваш профіль та підписатись на нього.

Замовити Інстамітка @instametka – виготовлення Instagram-візитки

Сканер-вивіски Інстаграм акаунту виготовляються під індивідуальне замовлення, розміри, колір та використовувані матеріали – за вибором клієнта. Можливо замовити Інстаметка (#інстамітка Instagram posts) з кріпленням на стіну, для розміщення на підставці або у будь-якому іншому варіанті кріплення. Крім цього, таблички Інста-візитка можуть бути виготовлені з підсвіткою, якщо їх планується розмістити у вітрині або на вході, тоді, навіть у вечірній час вони будуть привертати увагу, дозволять потенційним клієнтам ознайомитись через інстаграм-профіль з вашими послугами та спланувати свій візит до вашої фірми у робочий час.

Щоб замовити виготовлення вивіски Інстамітка ви можете нам зателефонувати або написати. У будь-якому випадку, від вас буде потрібно надання #instametka instagram profile, тобто імені Інстаграм акаунту та посилання на ваш профіль. Надіслати ці дані нам, ви можете звичайно ж і через Інстаграм.

Виготовлення вивіски Інстамітка #instametka можна замовити не тільки для м. Київ, але і в будь-який інший регіон з оплатою за доставку відповідно до тарифів служб доставки.