Ростова фігура

Бодістенд – це  ще один вид рекламних демонстраційних Pos-матеріалів, який представляє собою фігуру в повний зріст. Ростова фігура – рекламний фігурний стенд з нанесеним на нього зображенням та текстом.

Ростова фігура може виконуватися під зображення людини, автомобіля, пляшки кефіру, мульплікаційного героя або будь-якого іншого товару чи товарного знака.

Ростовая фигура заказать дизайн и изготовление в г. Киев

Бодістенд – це рекламний носій з твердого матеріалу, який добре тримає форму і оформляється повноколірним зображенням. Встановлюється на «ніжки», підставки, опори або має кріплення, що дозволяють зафіксувати його уздовж стіни або торгового стелажу.

Основне призначення ростової фігури – привернути увагу потенційних споживачів, що досягається за рахунок оригінального зовнішнього дизайну та розміщення ростової фігури на помітних місцях.

Ростова фігура замовити дизайн та виготовлення в м. Київ

На бодістенд дизайн розробляється завжди оригінальний та враховує місце розміщення ростової фігури. Від місця розташування залежить і вибір матеріалів для виробництва стенду. Рекламна ростова фігура для установки в приміщенні може бути виконана з твердого картону, гіпсо чи пенокартнону, а для розміщення на вулиці – з легкого металу, пластику, оргскла, композитних матеріалів. Якщо потрібна ростовая фігура замовити дизайн та виготовлення в м. Київ можна в рекламній компанії «Ваша Втіха» за телефоном або через форму онлайн замовлення.

Бодістенд, ростовая фігура може встановлюватись:

  • в торгових залах магазинів для залучення уваги до групи товарів або до товарів певної торгової марки;
  • на вулицях або в ТРЦ для залучення уваги до послуги, що надаються або для реклами виду розваг;
  • на виставках, ярмарках для виділення торгового або демонстраційного павільйону серед конкурентів;
  • в дитячих розважальних центрах і кінотеатрах для анонса ігор, атракціонів, мультфільмів;
  • для оформлення місця проведення промо-акцій і інших рекламних заходів.