Дизайн

Дизайн реклами – послуги дизайну рекламних матеріалів

Рекламна компанія «Ваша Втіха» надає повний перелік послуг з розробки рекламних матеріалів:

 • послуги розробки дизайну та візуалізації макетів всіх видів зовнішньої реклами: лайтбокси, вивіски, банери, оформлення вітрин, реклама на автотранспорті, рекламні таблички, тендери, вказівники;
 • послуги з розробки дизайну та візуалізації розроблених макетів будь-яких видів поліграфічної продукції: буклети, флаери, календарі, візитівки, бланки, наліпки, тощо.

Пропонуємо брендування магазинів «під ключ» – від оформлення вхідної групи (лайтбокс, вивіска, вітрини та ін.) до розробки дизайну внутрішнього оформлення магазину включно з виготовленям всіх Pos-матеріалів: промо-стенди, підставки під товар, цінники, шелфтокери стоплери, тощо.

Послуги дизайну рекламних матеріалів – від візуалізації до монтажу

РВК «Ваша Втіха» має власну виробничу базу, достатню для виготовлення всіх видів реклами без застосування послуг посередників, тому на послуги дизайну реклами ціни у нас мінімальні, бо ми зацікавлені в реалізації розроблених нами дизайн-проектів.

Замовити дизайн рекламних матеріалів

Що таке макет в зовнішній рекламі:

 • це файл створений в відповідній дизайнерській програмі;
 • з цього файлу можна прорахувати точну вартість виготовлення реклами;
 • цей файл з макетом дозволяє надрукувати або висікти окремі елементи вашої вивіски, наклейки, таблички чи лайтбоксу.Що потрібно для розробки макету дизайну зовнішньої реклами:
 • вказати розміри,
 • текст який має бути розміщений на рекламі,
 • вказати побажання по колірній гаммі,
 • навести приклади подібної реклами, яка вам подобається.

Додаткові параметри для розробки макету:

 • надати логотип в векторі (формати: eps, cdr,pdf, ai) за необхідності його використання у дизайні зовнішньої реклами. Якщо логотипу немає, його розробку також можна доручити нашим дизайнерам.
 • надати фірмові шрифти, або ми самі підберемо вам шрифти за вашими побажаннями та поданими прикладами.
 • надати фото за необхідності їх використання в дизайні реклами. Або надати характеристики зображень, що мають бути використані.

Розробка дизайну рекламних матеріалів – попередній огляд макету

Розробка дизайну рекламних матеріалів передбачає також візуалізацію проекту. Візуалізація – це умовне просторове зображення розробленої реклами безпосередньо на місці монтажу.

Візуалізація розробленого дизайну реклами допомагає краще уявити і зрозуміти якою саме буде реалізація реклами.

Візуалізація не гарантує абсолютну ідентичність кольору і об’єму, розміру елементів – це лише умовне просторове близьке за розмірами і об’ємом зображення майбутньої реклами з близькими до реального проекту кольорами, матеріалами.

Щоб виконати візуалізацію дизайну рекламних матеріалів, потрібне фото місця де буде розміщена реклама. Окрім цього, для прив’язки розміру потрібно вказати дійсні розміри хоча б 1 елементу, зображеного на фото. Наприклад для розміщення лайтбоксу, доцільно зазначити ширину дверей чи вікна над якими планується розмістити лайтбокс.

Для візуалізації брендування авто необхідно надати фото автотранспорту на який заплановано нанесення рекламних зображень та написів. Бажано чітко в фас та профіль. З усіх сторін. Це дає можливість точніше накласти візуалізацію на автомобіль.

Замовити дизайн реклами в Києві

Замовити дизайн реклами в Києві можливо через он-лайн форму замовлення на нашому сайті – Прийом замовлень. Вартість послуг дизайну реклами та рекламного макету залежить від складності його розробки та визначається після отримання змісту замовлення.

Дзвоніть! За телефоном ми також проконсультуємо вас як найкраще втілити ваші задуми і допоможемо їх реалізувати.

Контакти дизайнера: (063) 696-8330 Валентин