Світлові вивіски об’ємними буквами

Рекламна вивіска буквами

Рекламна вивіска, лайтбокс буквами – один з найбільш ефектних носіїв зовнішньої реклами. Переваги вивіски об’ємними літерами в тому, що така реклама не тільки інформативна – повідомляє назву та вид закладу або установи, а й дозволяє передати стиль, статус, гарантує запам’ятовуваність візуального зображення назви, фірмового знаку, логотипу.

Окрім цього – фасадна вивіска світловими літерами краще привертає увагу, ніж рекламна вивіска без підсвічування.

Об’ємні букви для вивіски

Об’ємні букви для вивіски – найбільш презентабельний вид рекламного зображення фірмової назви, знаків, логотипу. Як вулична вивіска, або як інтер’єрна вивіска – це завжди стильно та ефектно, якщо літери виготовлені відповідно до фірмового стилю і співпадають із зображенням назви на інших рекламних, іміджевих та офіційних матеріалах (бланках фірми, постерах, флаерах, візитках, фірмовій упаковці тощо).

Сучасне обладнання дозволяє виготовляти вивіски буквами будь-якої форми та розміру, що дозволяє досягти максимально наближеного відображення назви як у великому форматі на фасаді будівлі, так і на pos-матеріалах: цінниках, стоперах, буклетах, тощо.

Замовити вивіску буквами практичніше, ніж замовити світлові літери без основи-носія. Акрилова, композитна, склопластикова, скляна фонова підкладка вивіски з об’ємними знаками чи буквами дозволяє надійно закріпити вивіску, створити вигідний фон для рекламного напису, особливо, коли стан, колір або рельєф фасаду будівлі не підходять для ефектного, презентабельного вигляду рекламних літер.

Рекламні вивіски буквами – замовити в Києві

Світлові вивіски об’ємними літерами виготовляються з різних матеріалів. На рекламні букви ціна залежить від їх кількості, розміру, складності виготовлення, типу підсвічування і ряду інших критеріїв. За зовнішнім виглядом РПК «Ваша Втіха» виготовить знаки і букви будь-якого дизайну. Тип підсвічування ви так само можете обирати – підсвічування тільки основи вивіски (підсвічування фону), контурне підсвічування кожної літери, повністю світлові літери на неосвітленому тлі, букви з підсвічуванням тільки їх фронтального контуру, тощо. На вивіски і рекламні букви ціна розраховується для кожного замовлення індивідуально з урахуванням усіх критеріїв замовлення.

Вивіски буквами можна замовити як за наявним зразком, так і з попередньою розробкою дизайну вивіски згідно з вашими побажаннями. Якщо потрібно комплексне оформлення закладу, тоді фасадна вивіска світловими літерами, інтер’єрні вивіски, вуличні вивіски, навігаційні покажчики, штендери та банери будуть виготовлені комплектно, з дотриманням умов кольорового і стильового оформлення.