Широкоформатний друк

Широкоформатний друк в Києві

Рекламна компанія «Ваша Втіха» виконує замовлення на широкоформу поліграфію рекламних, інформаційних, презентаційних матеріалів на сучасному обладнанні з використанням якісних стійких фарб та чорнил. Широкоформатний друк в Києві використовується як для виготовлення вуличної реклами, так і для оформлення виставок, інтер’єрів, урочистих заходів. Наша рекламна компанія забезпечує нанесення зображеннь і текстів різного формату та кольорової гами на паперові носії, банерну та вінілову плівки, виконує друк на оракалі.

Друк банерів, плакатів, виставкових та інтер’єрних матеріалів

За допомогою широкоформатного поліграфії можна виготовити:

Рекламні банери – широкоформатний друк на оракалі, банерній тканині, друк на вініловій плівці, щільному крейдяному папері великого формату. У нас можна замовити друк банерів, друк виставкових фотозон, друк брандмауерів, афіш, виготовлення вивісок, друк табличок, навігаційних знаків, розробку та виготовлення складних рекламних конструкцій вкритих текстом і зображеннями.

Фотошпалери на замовлення – широкоформатний друк високоякісних зображень на вибір замовника для оформлення інтер’єрів як житлових, так і комерційних приміщень: офісів, барів, ресторанів, кінотеатрів. Як фотошпалери можуть бути виготовлені фотозони для святкових і корпоративних заходів або борди для оформлення виставкових стендів. Ми виконуємо замовлення на друк картин, інтер’єрних фонів, фотографій, зображень великого формату.

Плакати – поліграфія на щільному папері, плівці-самоклейці, друк на оракалі, сітці, пластику, плотерний друк та висічку плакатів, друк сітілайтів, постерів, наклейок, табличок, вивісок, широкоформатний друк для вітрин, покажчиків і табличок навігації.

POS-матеріали великого формату (наклейки, стопери, постери) – друк зображень великого формату на самоклеющійся плівці. Така рекламна продукція часто видається разом з реалізованими товарами для розміщення в точках продажу, передається в філії фірми для демонстрації переваг компанії, або просто виготовляється з метою розміщення в публічних місцях для залучення уваги.

Замовити широкоформатний друк: банери на оракалі, плоттери, фони, афіші

Широкоформатна поліграфія з нанесенням зображень на рулонний матеріал – найбільш практичний спосіб виготовлення великих рекламних матеріалів. Рекламна компанія «Ваша Втіха» надає всі послуги поліграфічного партнера – розробка дизайну рекламних та інтер’єрних зображень, роздруківка, порізка і навіть розміщення будь-якої рекламної продукції. Використовувані нами матеріали, фарби, чорнила та типи друку забезпечують високу якість поліграфічної продукції. У нас можна замовити друк банерів на оракалі, друк на вініловій плівці, папері різного типу, формату та щільності. Наше обладнання дозволяє приймати замовлення на широкоформатний портретний друк складних багатоколірних зображень – фотошпалери на замовлення, шпалери для інтер’єру, афіші, тощо.

РВК «Ваша Втіха» – це оперативна поліграфія за вигідними цінами, наші виробничі можливості дозволяють забезпечити виконання оптових замовлень, оперативну поліграфію як великого формату, так і дрібної іміджевої продукції. У нас ви можете замовити друк великих банерів і виготовлення плакатів та постерів для інтер’єру, друк невеликих наклейок для оформлення торгового обладнання або виробленої продукції.

Замовити широкоформатний друк можна за наданими макетами і зразками або доручити їх розробку дизайнерам нашої компанії. Ви можете звернутись до нас через онлайн форму замовлення або за телефонами, зазначеними на сайті.