Торгові стійки

Рекламні стелажі і брендовані стійки для товарів

Рекламні стелажі і брендовані стійки для товарів – це ефектні рекламні конструкції, які використовуються для привабливого розміщення товарів і їх одночасної реклами. Товари, розміщені на загальних полицях з іншою конкуруючою продукцією, змішуються з загальною масою аналогічних товарів. Саме тому, вигідно замовити брендований стелаж, або промо-стійку для окремого та ефектного розміщення товарів своєї торгової марки.

Брендований стелаж – компактна конструкція, яка виразно та оригінально оформлена, чим і привертає споживачів, стимулює їх обрати саме ті товари, які виставлені на рекламний стелаж.

Изготовление рекламных стеллажей и стоек в г. Киев
Рекламная стойка для товаров, рекламное оформление и меблировка торгового зала

Рекламна стійка для товарів замовити в м. Київ

Рекламна стійка для товарів – це і рекламне оформлення і разом з цим меблювання торгового залу, адже на рекламну стійку розміщуються товари, що є у продажі. Перевага в тому, що рекламний стелаж для товарів – це один з найменш дратуючих споживачів вид реклами. Брендовані стійки для товарі ненав’язливо, але ефектно демонструють товар, забезпечують легкий та зручний доступ до товару, а тому – викликають підсвідоме прихильне сприйняття товару у потенційних споживачів.

Оригінальні рекламні конструкції для розміщення товарів (шоколаду, пива, йогуртів тощо.) привертають увагу своїм креативним дизайном, економлять місце на торгових полицях. Замовити рекламну стійку для товарів вигідно, бо вони дозволяють збільшити продаж вигідного для реалізації товару.

Виготовлення рекламних стелажів і стійок в м. Київ

Замовити рекламну стійку для товарів можливо будь-якого дизайну та розміру. Рекламна компанія «Ваша Втіха» забезпечує виготовлення рекламних стелажів і стійок з пластикових, металевих, композитних матеріалів, ми використовуємо в роботі оргскло, акрил, ПВХ, МДФ, ДВП, працюємо з усіма видами плівки для зовнішнього оздоблення.

Ви можете доручити розробку дизайну стелажа, стійки, промо-стенду нашим дизайнерам і ми розробимо дизайн-проект та забезпечемо виготовлення рекламних стелажів і стійок чи іншого меблювання для магазину у відповідності до Ваших побажань.