Цінник

Цінники для товарів – розробка дизайну та виготовлення цінників у Києві

Цінником, як правило, називають покажчик ціни і розцінок на товар, який розташований на вітрині магазину. Такий цінник є найважливішим атрибутом торговельної діяльності. Головне завдання цінника донести до покупця інформацію про виробника товару, його властивості, та звичайно ж, про його ціну.

Цінники для товарів – рекламні POS-матеріали

На думку маркетологів, у сучасній торгівлі цінники є одним з важливих атрибутів створення фірмового стилю компанії, які оригінально доповнюють оформлення, і добре сприяють продажу практично всіх видів товарів.

Адже, як правило, сучасний покупець приділяє величезну увагу інформації, яку містить цінник, а саме тому сучасні цінники це важливі і перспективні  рекламні pos-матеріали. При цьому, такі pos-матеріали будуть виступати в ролі візитної картки товару і виділяти асортимент товарів певного виробника із загальної маси представлених, а також будуть виконувати потрібний візуальний ефект, притягуючи своїми незвичайними формами та кольорами погляд потенційних покупців. Такий цінник психологічно робить товар для клієнта більш цікавим і якісним.

Замовити цінники для товарів

Тому, щоб цінник міг привертати увагу покупців, обов’язково слід звернути увагу на наступні складові успішного варіанту цього POS обладнання.

  • Одним з головних складових аспектів залучення уваги до ціннику є його колір.Так, наприклад, на думку вчених, для залучення уваги до непродовольчих товарів, краще використовувати яскраві кольори – червоний, оранжевий або жовтий.
  • Другим важливим фактором є форма цінника, саме вона відповідає за запам’ятовування потенційним покупцем потрібної інформації про товар і, як правило, прості і не мудрі форми легше і простіше читаються і запам’ятовуються покупцем.
  • І нарешті, останній фактор, потрібний для створення цінника – це шрифт, яким написано інформацію про товар. Величезну роль у сприйнятті людиною тексту, грає ряд специфічних поєднань шрифта та кольору. Колір шрифту та фону мають бути, перш за все, контрастними і чим різкіше буде виділятися стиль шрифту на тілі цінника, тим він легше буде сприйматися і читатися.

Замовити цінники для товарів, а також інші рекламні POS-матеріли можливо обравши серед вже розроблених зразків, або замовити цінники з индивідуальним, розробленим саме для вас дизайном. Рекламна компанія Ваша Втіха також виконує виготовлення цінників за вже наявними у вас макетами. Надіслати нам зразок цінника, або макет POS-матерілів, можна у спеціальній формі для замовлень.