Рекламне оформлення входу

Рекламне оформлення входу – зовнішня реклама вхідної групи

Комплексне рекламне оформлення входу чи фасаду у фірмовому стилі чи вхідна група – це весь комплекс елементів зовнішньої реклами: вивіска, рекламний фриз, оформлення вітрин та інші елементи, які потенційний клієнт бачить, коли підходить до офісу, торгової точки, ресторану чи іншого закладу.

Рекламне оформлення входу до магазину, офісу, ресторану, банку або кафе має велике значення для залучення клієнтів. Вхідна група – це візитівка, яка формує перше враження і тому оформлення вхідної групи має велике значення для успішного просування бізнесу.

Комплексний підхід – рекламне оформлення вхідної групи

Комплексний підхід у розробці дизайну та оформленні вхідної групи необхідний для того, щоб усі елементи зовнішнього оформлення та рекламні конструкції для точки продажу, установи, контори, офісу чи розважального закладу вигідно презентували Ваш бізнес та окрім цього – поєднувалися також з внутрішнім оформленням.

Рекламне оформлення вхідної групи включає:

  • Розробку дизайну комплексного оформлення входу: вивіска, рекламний фриз над входом, навіс, торцевий лайтбокс з логотипом, оформлення вітрин, виносного або навісного штендера, банера, якщо такі передбачені поруч із закладом, організація вигідного освітлення.
  • Виготовлення всіх затверджених рекламних конструкцій та елементів зовнішнього оформлення.
  • Монтаж усіх елементів рекламного оформлення входу: рекламна вивіска та торцевий лайтбокс, поклейка вітрин тощо.

Вхідна група для будь-якого комерційного об’єкту виконує не лише презентаційну естетичну функцію, але й насамперед – рекламує Ваш бізнес, приваблює потенційних клієнтів, забезпечує упізнаваність та запам’ятовуваність. Саме тому, вигідніше замовити не лише набір з вивісок, табличок, банерів та оракалу для поклейки вітрин, а комплексне рекламне оформлення входу.

Замовити оформлення фасаду – вхідна група

Замовити оформлення фасаду можна як комплексну послугу, що включає весь діапазон робіт – від розробки дизайну до реалізації проекту на об’єкті, що рекламується. РВК «Ваша Втіха» має достатню виробничу базу для виготовлення будь-яких рекламних конструкцій: лайтбокси, led-табло, неонові написи, логотипи, друк банерів, поклейка вітрин, влаштування підсвітки, тощо.

Наша рекламна компанія виконує також замовлення з внутрішнього оформлення офісів, ресторанів, барів, торгових точок.