Поліграфія

Поліграфія в Києві – друк буклетів, листівок, флаєрів, брошур

Поліграфія в Києві користується великим попитом, що є цілком закономірним, адже велике різноманіття продукції та послуг, вимагає докладати чималих зусиль, щоб залучити нових клієнтів та споживачів. Поліграфічні матеріали: рекламні флаєри, календарики, листівки, плакати та наклейки – це не новий, але все ще ефективний спосіб реклами. Тому, в кожному магазині, банку, аптеці на прилавках і на стендах Ви завжди знайдете листівки, брошури і рекламні флаєри. Нам роздають рекламки біля метро, ​​на виставках, рецепшн, касах, тощо. Тому, замовити поліграфію: друк буклетів, листівок, рекламних плакатів – звичайна необхідність для будь-якого бізнесу.

Поліграфія в Києві – ціна друку рекламних буклетів, візитівок, плакатів, флаєрів

Ціна друку рекламних буклетів, листівок, візитівок, календарів та іншої поліграфічної продукції формується з урахуванням ряду основних параметрів:

 • виду рекламної поліграфічної продукції,
 • розмірів (А5, А4, А6, формати конверт, візитка, тощо),
 • використовуваних матеріалів (тип друку, щільність і тип паперу),
 • тиражу (обсягу замовлення – чим більший тираж, тим менша собівартість одного примірника),
 • знижки для наших постійних клієнтів.

Замовити рекламну поліграфічну продукцію

Замовити друк рекламних матеріалів в Києві можна у РВК «Ваша Втіха». У нас можна не тільки замовити рекламну поліграфічну продукцію, а також її розробку. Наші дизайнери розроблять для Вас візитки, фірмові календарі, рекламні наклейки, плакати, листівки.

Наша рекламна компанія виконує також замовлення на друк папок, блоків паперу для записів, бланків, конвертів з логотипом і рекламою Вашої компанії.

Замовити друк рекламних матеріалів дуже просто – скористайтесь кнопкою «замовлення», коротко викладіть свої побажання, вкажіть свої контакти і ми зв’яжемось з Вами для уточнення деталей.

Широкоформатний друк – ціна, види широкоформатної поліграфії

Заказать печать банеров, плакатов, постеров, фотообои

Широкоформатний поліграфія – один з найпопулярніших та порівняно недорогих способів виготовлення ефектної реклами великого формату. Поліграфія широкого формату дозволяє виготовити рекламні банери на оракалі, здійснити друк великих зображень на плівці або сітці для оформлення вітрин, транспортних засобів, виготовити унікальні шпалери для інтер’єру.

Сучасні поліграфічні технології та обладнання для друку дозволяють друкувати зображення високої чіткості на найрізноманітніших матеріалах: листові, рулонні. У РВК «Ваша Втіха» можна замовити банери на оракалі, великі рекламні постери, величезні плакати для інтер’єру ТРЦ, кінотеатрів, спортивних та урочистих заходів. Широкоформатний друк дозволяє виготовити:

 • рекламні банери,
 • тематичні фотозони,
 • плакати, афіші, рекламні оголошення,
 • зображення для оформлення вітрин,
 • рекламні зображення для транспорту,
 • карти, картини, фотошпалери для інтер’єру,
 • рекламні матеріали на плівці самоклейці.

Широкоформатна поліграфія використовується при оформленні виставкових та рекламних стендів, брандмауерів, великих самок лейок для графіки на підлозі, стінах.

На широкоформатний друк ціна, у більшості випадків, розраховується за квадратний метр друкованої площі та встановлюється залежно від формату зображення, розміру банера, способу друку, використовуваних чорнил та фарб, матеріалів на які наноситься зображення, особливостей післядрукарської обробки.

Ви можете замовити поліграфію, натиснувши на кнопку “замовлення”