Поліграфія

Поліграфія в Києві – друк буклетів, листівок, флаєрів, брошур

Поліграфія в Києві користується великим попитом, що є цілком закономірним, адже велике різноманіття продукції та послуг, вимагає докладати чималих зусиль, щоб залучити нових клієнтів та споживачів. Поліграфічні матеріали: рекламні флаєри, календарики, листівки, плакати та наклейки – це не новий, але все ще ефективний спосіб реклами. Тому, в кожному магазині, банку, аптеці на прилавках і на стендах Ви завжди знайдете листівки, брошури і рекламні флаєри. Нам роздають рекламки біля метро, ​​на виставках, рецепшн, касах, тощо. Тому, замовити поліграфію: друк буклетів, листівок, рекламних плакатів – звичайна необхідність для будь-якого бізнесу.

Поліграфія в Києві – ціна друку рекламних буклетів, візитівок, плакатів, флаєрів

Ціна друку рекламних буклетів, листівок, візитівок, календарів та іншої поліграфічної продукції формується з урахуванням ряду основних параметрів:

  • виду рекламної поліграфічної продукції,
  • розмірів (А5, А4, А6, формати конверт, візитка, тощо),
  • використовуваних матеріалів (тип друку, щільність і тип паперу),
  • тиражу (обсягу замовлення – чим більший тираж, тим менша собівартість одного примірника),
  • знижки для наших постійних клієнтів.

Замовити рекламну поліграфічну продукцію

Замовити друк рекламних матеріалів в Києві можна у РВК «Ваша Втіха». У нас можна не тільки замовити рекламну поліграфічну продукцію, а також її розробку. Наші дизайнери розроблять для Вас візитки, фірмові календарі, рекламні наклейки, плакати, листівки.

Наша рекламна компанія виконує також замовлення на друк папок, блоків паперу для записів, бланків, конвертів з логотипом і рекламою Вашої компанії.

Замовити друк рекламних матеріалів дуже просто – скористайтесь кнопкою «замовлення», коротко викладіть свої побажання, вкажіть свої контакти і ми зв’яжемось з Вами для уточнення деталей.

Ви можете замовити поліграфію, натиснувши на кнопку “замовлення”

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×