Рамки для постерів

Будь-який постер буде виглядати набагато привабливіше, якщо його помістити в рамку, яка зробить рекламний носій акуратним, красивим і зручним.

Рамка для постерів входить сьогодні в оснащення інтер’єру будь-якого офісу або торговельного залу. Їх використання обгрунтовано з багатьох причин, по-перше, без них неможливо розмістити сертифікати, дипломи та нагороди компанії, а також поточну інформацію рекламного чи іншого характеру. Якщо є необхідність у зміні листівок, то оптимальним вибором може стати придбання рамок з клік системою, які завдяки закриваючого профіля дозволяють робити швидку заміну інформації. Крім того, замок захищає постер від псування і вологи, тобто друковані матеріали залишаться в належному вигляді довгий час.

Сфера застосування рамок з алюмінієвого профілю надзвичайно широка: їх використовують для оформлення виставкових та рекламних стендів, фотогалерей, обрамлення сертифікатів в офісах, оформлення місць продажів і вітрин в банках та магазинах, розміщення навігаційних вказівників в торгових комплексах та виставкових центрах. Використання алюмінію у виробництві, дозволяє нам створювати рамки, які стануть ідеальним доповненням до будь-якого інтер’єру, особливо виконаному в стилі модерн і хай-тек.