Реклама на автотранспорті

Реклама на авто – брендінг на автотранспорті

Реклама на авто, брендінг на легковому, вантажному та пасажирському автотранспорті – це наочна зовнішня реклама, що забезпечує охоплення широкого кола потенційних клієнтів. Поклейка реклами на авто найбільш популярна для брендування таксі, транспорту служб доставки, виробників товарів масового споживання та електроніки. Досить часто поклейку реклами на авто застосовують у сфері надання послуг, туризму та готельного бізнесу.

Виготовлення та поклейка реклами на авто належить до недорогих варіантів зовнішньої реклами. Замовити брендінг корпоративного автотранспорту можливо як за наявності вже готового варіанту дизайну, так і з попередніми послугами розробки проекту поклейки автотранспорту рекламними зображеннями.

Поклейка реклами на авто – переваги:

  • Висока ефективність та невелика вартість;
  • Корпоративний автотранспорт, оформлений у фірмовому стилі, завжди працює на позитивний імідж бізнесу;
  • Реклама на автотранспорті забезпечує упізнаваність фірмової назви, запам’ятовуваність адреси, телефону, переліку послуг та переваг товарів, які можуть зацікавити потенційних клієнтів;

Дизайн та виготовлення реклами для авто

РПК «Ваша Втіха» забезпечує розробку дизайну та виготовлення реклами для авто будь-якого типу: легкові автомобілі, автобуси, пікапи та вантажні буси для доставки товарів, тощо.

Брендінг на автотранспорті включає розробку дизайну в рамках фірмового стилю, виготовлення та поклейку реклами на автотранспорт. У нас можливо замовити поклейку авто різними типами покриттів: вінілова, матова плівки, карбон, захисна ламінація.

Більш детально ознайомитись з прикладами наших робіт ви можете на сторінці Реклама на авто