Реклама на авто

Реклама на авто – замовити в Києві

Реклама на автотранспорті – ефективний вид зовнішньої реклами, що дозволяє охопити широке коло потенційних клієнтів за маршрутом пересування такого тюнінгованого рекламою транспорту. Окрім цього, реклама на авто недорого коштує, але сприймається вона навіть як більш авторитетна ніж звичні вивіски та плакати, адже її використовують далеко не всі фірми і за усталеною думкою- тільки насправді солідними компаніями, що мають у власності корпоративний транспорт.

Замовити рекламу на автомобіль вигідно ще й тому, вона постійно охоплює багато нових клієнтів як з центру міста, так і з околиць. Така зовнішня реклама привертає увагу пішоходів, водіїв, пасажирів по всьому маршруту слідування. Тому, якщо Ви вирішили замовити рекламу на автомобіль, то краще звернутись до професіоналів за розробкою дизайну який забезпечить впізнаваність Вашої реклами та відобразять адресу, телефони або інші орієнтири Вашої фірми так, щоб вони мимоволі запам’ятовувались потенційними клієнтами.

Замовити брендінг, рекламу на автотранспорті, Київ
Рекламні написи, зображення на автотранспорті: розробка дизайну, поклейка

Реклама на автотранспорті – переваги:

  • Невисока вартість;
  • Великий обхват аудиторії – автотранспорт не має чітко визначеного маршруту, тому рекламу щодня бачать нові потенційні клієнти;
  • Ефектність, виразнысть – професійно і ефектно оформлена реклама на транспорті помітна навіть при русі в потоці машин, на стоянці, навіть на автозаправці!

Дизайн та виготовлення реклами для автотранспорту

Автомобіль, пікап, автобус – рекламна компанія «Ваша Втіха» може розробити дизайн та забезпечити якісне виготовлення реклами для автотранспорту будь-якого виду.

Виготовлення реклами на авто включає розробку дизайну, який Ви заздалегідь зможете побачити, оцінити, відкоригувати відповідно до своїх рекламних цілей. У залежності від побажань клієнта, ми виконуємо як повну поклейку автомобіля плівкою (вінілова, матова, карбон, захисна ламінація) так і локальне нанесення плівки на окремі частини автомобіля (капот, дверцята, бампер, скло).

Рекламна компанія «Ваша Втіха» забезпечує якісне виготовлення реклами для авто і автотюнінгу завдяки використанню:

  • спеціальних високоякісних вінілових плівок, які відмінно передають зображення та забезпечують довговічність реклами. Застосовувані плівки стійкі як до погодніх умов, так і до автомийки та хімчистки транспорту;
  • друку реклами на плівці в високій чіткості – фотоякість друку (1440 dpi), з нанесенням захисного шару ламінації на зображення;
  • нанесення реклами на скло з використанням прозорої і перфорованої плівки, що забезпечує хорошу видимість;
  • розміщення реклами на світловідбивних плівках для спецавтомобілів;
  • створення виразних рекламних зображень на плівках з ефектами «карбон» та «хамелеон».

Світлова реклама на авто – лайтбокси для автотранспорту

Рекламна компанія «Ваша Втіха» виготовляє лайтбокси для автотранспорту, які забезпечують видимість реклами на транспорті в будь-який час доби. Світлова реклама на авто, як правило, виготовляється в розмірі лайтбоксу 1200 на 400 мм. Такий лайтбокс має дві світлові площини, металокаркас та оснащується економічною підсвіткою – світлодіоди лайтбоксу живляться від 12 Вт (прикурювач авто). Світлові площині короба представляють собою акрилові поверхні, вкриті спеціальною світлопроникною плівкою на якій роздрукована та заламінована рекламна інформація.

Світлова реклама на транспорті може виготовлятись у вигляді лайтбоксів нестандартної форми і розміру по Вашому ескізу або дизайн-проекту, який розроблять для Вас наші фахівці.