Таблички

Таблички, вказівники, будинкові, навігаційні та інші інформаційні знаки

Рекламно виробнича компанія «Ваша Втіха» виробляє таблички, вуличні вказівники, інформаційні та навігаційні знаки будь-якого формату, дизайну та змісту.
Замовити таблички необхідно в багатьох випадках, адже де б ми не знаходились, в метро, на вулиці, офісному або торговому центрі, орієнтуватись нам доводиться саме за допомогою табличок та вказівників. Замовити таблички та вказівники можна в стандартному виконанні або за індивідуальним замовленням.

Виготовлення табличок для офісів, магазинів
Адресні, інформаційні та рекламні таблички

Замовити адресні таблички, вказівники вулиць і будинкові знаки

Замовити адресні таблички так само можна у нас. Зверніться до наших консультантів по телефону або e-mail і Ви зможете узгодити матеріали, ціни і інші основні параметри замовлення.

Таблички та вказівники – асортимент

Наша компанія виготовляє різноманітні таблички, вказівники та інформаційні знаки з акрилу, пластика, алюмінію, металу, дерева, скла, нержавіючої сталі, композитних матеріалів. Ви можете замовити окрему одиницю продукції або відразу комплект необхідний для Вашого офісу.
Виготовлення табличок можливо з нанесенням зображень, нумерації, прізвищ, корпоративної і державної символіки. Ми виконуємо виготовлення світлових табличок, табличок для кріплення на спеціальних кронштейніх і відповідно до інших Ваших побажань.

Інформаційні та рекламні таблички бувають таких видів:

Табличка. Як правило, розмірами до 1 кв. метра, містить інформацію про графік роботи, назву установи, асортимент, використовується для навігації та інформування.

Табличка-вивіска для будь якого закладу. Виготовляється будь-яких розмірів, шрифти, кольорове оформлення виконуємо за побажаннями клієнта, можемо розробити власний дизайн таблички.

Для кабінетів. Виготовлення табличок кабінетів можливо з будь-яких матеріалів (дерево, метал, пластик, скло і т.д). Нанесення інформації здійснюється методами друку, фарбування, гравіювання, поклейки плівками (аплікація).

Таблички-знаки можуть бути технічні, інформаційні, попереджувальні: відкрито / закрито, вхід, WC, проїзд заборонений, не паркувати, обережно злий собака, тощо.

Світлова табличка, вивіска-табличка з підсвіткою

Виготовлення світлових табличок доцільно коли це вулична табличка або адресна табличка.