Виготовлення штендерів

Рекламний штендер – вулична мобільна реклама

Рекламний штендер – зовнішня реклама, яка часто використовується для залучення уваги саме пішоходів. Штендер являє собою одно або двосторонню мобільну конструкцію, яку встановлюють безпосередньо біля закладу або компанії, яку штендер рекламує. Це мобільна виносна реклама місце розташування якої легко змінити.

Замовити рекламний штендер в Києві

У рекламній компанії «Ваша Втіха» можна замовити рекламний штендер як у вигляді класичного виносного розкладного «будиночка», так і вертикальний штендер з одною пластиною для рекламної інформації. Основна перевага такої зовнішньої реклами – мобільність і ціна штендера, його легко переносити з місця на місце, за його розміщення не доведеться платити оренду, в кінці робочого дня штендер можна легко прибрати, а вранці знову встановити.

Рекламний штендер в Києві завоював заслужену популярність адже при невеликій вартості, це дуже ефективна зовнішня реклама, яку використовують багато кафе, магазинів, обмінних пунктів, операторів мобільного зв’язку, салонів краси тощо. Замовити штендер необхідно, якщо Ви маєте потребу щодня інформувати перехожих про Ваші послуги, товари та актуальні ціни.

Крейдяний штендер для кафе

Незамінні штендери для вуличних кафе. Крейдяний штендер для кафе дозволяє щодня прописувати меню закладу з поточними цінами, а так само інформувати перехожих про знижки, акції і комплексні обіди. Можливо виготовлення штендера з можливостями запису на ньому за допомогою маркера.

Замовити штендер Київ – недорого і швидко

Виготовлення штендера займає не більше 1-2 днів, якщо Ви звернулись до нас! Рекламна компанія «Ваша Втіха» має власну виробничу базу, тому виготовлення штендера у нас коштує недорого. Ми виготовляємо штендери як стандартних розмірів, так і за індивідуальним замовленням. Ми можемо виготовити штендер у формі фігури людини, хот-дога, кавового стаканчика, тощо.

Ціна штендера залежить від використаних у виробництві матеріалів. Для міцності конструкції використовується металевий каркас, на який кріпиться рекламне поле.

Поверхня для нанесення інформації (рекламне поле) може бути виготовлена з пластику, нержавіючої або оцинкованої сталі, композитного матеріалу або з дерева. На рекламну поверхню інформація може наноситься методами фарбування або поклейки ламінованими вініловими плівками.

Замовити штендер Київ недорого можна зателефонувавши консультантам нашої компанії.