Світлодіодні вивіски

Світлодіодні вивіски Київ – яку вивіску обрати?

Рекламні вивіски з відкритими світлодіодами – це новий ефективний вид внутрішньої та зовнішньої реклами. Світлодіодні вивіски Київ незмінно привертають увагу потенційних клієнтів, адже навіть вдень така LED вивіска в Києві привертає до себе увагу. Особливість такої рекламної вивіски в тому, що на відміну від інших типів світлової реклами, світлодіодні вивіски відрізняються найвищим ступенем чіткості зображення. Світлодіоди мають властивість світити тільки вперед, а тому утворювані ними контури зображень і  літер будуть надзвичайно  чіткі та видими з будь-якої відстані.

LED вивіски в Києві – ефектно, практично і економно

LED вивіски – це рекламні вивіски виконані відкритими світлодіодами за допомогою яких можна створювати різні зображення та об’ємні написи: «Бар», «24/7», «Магазин», «Аптека» тощо. Особливо добре підходять LED вивіски для кафе, аптек, автозаправок, більярдних клубів та інших закладів з нічним графіком роботи. Ціна LED вивіски невисока, але при цьому, світлодіодна вивіска дуже економічно споживає електроенергію. Строк експлуатації такої вивіски не один рік.

Замовити світлодіодну вивіску можна будь-якого розміру і змісту. Ціна LED вивіски виходячи з витрат на її експлуатацію так само значно нижче, ніж витрати на використання інших видів світлової реклами.

Окрім того, що замовити світлодіодні вивіски недорого, а термін їх служби і витрати на експлуатацію невеликі, така зовнішня реклама має ще ряд переваг.

Світлодіодні вивіски Київ – переваги:

  • Яскравість світіння на 20% вища, ніж у вивісок з неону, які до застосування LED-освітлювачів вважався найбільш яскравим джерелом світла для зовнішньої реклами;
  • Стабільність світлового потоку;
  • Привертають увагу і вигідно виділяють Ваш об’єкт серед аналогічних закладів;
  • Забезпечують найвищу чіткість видимості напису або зображення;
  • Мають широкий діапазон робочих температур;
  • Електро- та пожежобезпечні.

Замовити світлодіодну вивіску в Києві за власним дизайном

У Рекламно-виробничій компанії «Ваша Втіха» замовити світлодіодну вивіску можна з каталогу вже розроблених макетів або за Вашим власним дизайном. Індивідуальний підхід до кожного замовника, креативність наших дизайнерів та  демократичні ціни завжди приємно дивують наших клієнтів. Рекламна компанія «Ваша Втіха» здійснює розробку, виготовляє, встановлює та забезпечує обслуговування вивісок. Зателефонуйте або напишіть нам і ми виготовимо вивіску будь-якого розміру, кольору світлодіодів та режимів мерехтіння або переходів світла між елементами напису.