Лайтбокс

Лайтбокс – ефектна та ефективна зовнішня реклама в Києві

Лайтбокси – це світлові короби, які є одним з найбільш ефектних видів зовнішньої реклами. Лайтбокс у Києві – це обовязковий компонент зовнішньої реклами якщо офіс, ресторан або торгова точка має тривалий графік роботи. Лайтбокс у Києві «працює» задля процвітання Вашого бізнесу навіть тоді, коли Ви спите у ліжку! Така зовнішня реклама в Києві є ефективною та доцільною, адже вона впадає в очі та запам’ятовується навіть тими, хто проходить або проїжджає повз неї в темний час доби, отже – рано чи пізно цей клієнт завітає до Вас!

Лайтбокс вывеска в Киеве: дизайн, изготовление монтаж
Лайтбокс-стенд, вывеска-лайтбокс, лайтбокс фасадный, лайтбокс фигурный

Рекламна компанія «Ваша Втіха» – виготовлення лайтбоксів

Виготовлення лайтбоксів (світлових коробів) можна замовити різної форми і розмірів. Лицьова частина цього коробу може бути виготовлена з акрилового скла, полікарбонату, банерної тканини, пластика, композитних та інших матеріалів. Підсвічування лайтбоксу, зазвичай, виконується з використанням світлодіодних модулів або люмінісцентних ламп. Підсвічування найчастіше з середини, але може використовуватись контурний або контражурний метод підсвітки.

Нанесення на лайтбокс рекламної інформації виконується методом повноколірного друку на лицьовій панелі лайтбоксу, методом аплікації вінілових плівок або методом нанесення на лайтбокс об’ємних літер, логотипу або інших знакових символів.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» здійснює виготовлення лайтбоксів усіх типів:

КЛАСИЧНИЙ ЛАЙТБОКС

Завдяки контрастному дизайну та яскравому світінню,  світлові короба виділяючись на фоні звичайних вивісок, швидко привернуть увагу перехожих, та пасажирів транспорту, особливо в нічний час. Здебільшого, лайтбокс кріпиться на даху закладу, чи монтується на його фасад. Сьогодні вивіска-лайтбокс є невід’ємною складовою в оформленні торгової точки чи розважального закладу, так як 24 години на добу привертає увагу потенційних клієнтів.


ФІГУРНИЙ ЛАЙТБОКС

На відміну від лайтбокса правильної форми, фігурний лайтбокс повторює заданий контур, який може відображати чи то логотип, чи то будь-який предмет, який символізує напрям діяльності компанії, чи просто бути дизайнерською витівкою.


ЛАЙТБОКС З КОНТРАЖУРОМ

Технологія застосування контражуру в лайтбоксі являє собою додаткове підсвічення світлового короба з тильної сторони, чим робить лайтбокс оригінальним, стильним, та довершеним. Лайтбокс з контражурним підсвічуванням виглядає дуже ефектно, а при правильному підборі відтінку світла – багато та дорого. На сьогоднішній день кращого способу надати вивісці додаткової солідності ще не винайдено!


ЛАЙТБОКС ПРАПОРЕЦЬ (Двосторонній лайтбокс)

Лайтбокс прапорець розміщується перпендикулярно до людського або транспортного потоку, з метою виділення об’єкту з-поміж інших, та привернення уваги перехожих. Переважно використовується в комплексі з іншими видами зовнішньої реклами.


ЛАЙТБОКС ОБ’ЄМНИМИ БУКВАМИ

В цьому виді лайтбоксу, на відміну від вище згаданих, лицева сторона не підсвічується, а світло направляється на букви, з середини короба. В цьому випадку, букви можуть бути виготовлені за будь-якою існуючою технологією, тобто можуть бути просто світловими, чи з підсвіченням бокових сторін, або з використанням контражуру. Такий світловий короб оптимально підходить для бюджетних рекламних проектів, в яких потрібно за мінімальні витрати, зробити зовнішню рекламу максимально стильною, та солідною.

ФРЕЗЕРОВАНИЙ ЛАЙТБОКС, ЛАЙТБОКС З КОМПОЗИТУ

Фрезерований лайтбокс з композиту вже давно завоював популярність, завдяки стильному вигляду і відносно не великій вартості, порівняно з іншими видами реклами. Виготовляється з композитних панелей, методом фрезерування. На відміну від «класичного» лайтбоксу, в якому підсвічується вся лицьова частина, у фрезерованому боксі видно тільки вирізані частини, що робить виріб витонченим і оригінальним.