Вивіски

Виготовлення зовнішньої реклами – вивіски в Києві

Рекламна вивіска – це найголовніший елемент зовнішньої реклами Вашого бізнесу. Якісна рекламна вивіска що привертає увагу і запам’ятовується – одна з передумов успіху у будь-якій сфері діяльності. Неестетична або невідповідна за стилем до виду здійснюваної діяльності вивіска може викликати подив і недовіру потенційних клієнтів, а в гіршому випадку – зостатись зовсім непоміченою.

Виготовлення вивіски в Києві не здається проблемою адже рекламні дизан-компанії можна знайти на будь-якому перехресті, у кожному торгово-офісному центрі. Проте, виготовлення зовнішньої реклами завжди варто доручати професіоналам.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» – дизайн, виготовлення, монтаж вивісок

Рекламна компанія «Ваша Втіха» забезпечує проектування та розробку дизайну вивісок, виготовляє їх і здійснює монтаж вивісок в Києві на будь-яких об’єктах – фасадах будівель, кронштейнах, піддашках, навісах, тощо.

Ми виконуємо замовлення на виготовлення вивісок будь-якого типу – від різнокольорових табличок до ефектних світлових інсталяцій:

  • Таблички з назвами офісів і установ;
  • Зовнішні, внутрішні вивіски та вивіски розраховані на розміщення в офісних центрах, переходах метро, ​​на ринках і т.д .;
  • Несвітлові вивіски: пласкі або з рельєфним відтворенням логотипу або назви;
  • Світлові вивіски (світлові панелі), які можуть містити об’ємні літери та символи, бути статичними рекламними панелями з підсвіченим зображенням або окремими елементами що світяться чи спалахують у заданому ритмі;
  • Лайтбокси, об’ємні літери з підсвіткою або вивіски виготовлені за змішаною технологією.

У нас можна замовити рекламні вивіски будь-якого виду – від пластикової таблички з режимом роботи закладу, до комплексного оформлення фасаду Вашого закладу.

Інтер’єрна вивіска, логотип на стіну

Замовити вивіски, логотипи, об’ємні написи в інтер'єр
Інтер’єрна вивіска, логотип на стіну

У нас можна замовити вивіски в інтер’єрі , які будуть зменшеною копією зовнішньої рекламної вивіски. Для торгових павільйонів, розміщених у ТРЦ, ми виготовляємо вивіски, логотипи, об’ємні написи полегшені по вазі для  подальшого кріплення на стіни, скляні розсувні двері, колони. Також можливо замовити підвісні вивіски та логотипи з кріпленням на стелі. Завдання візуально виділити свій магазин, павільйон в ТРЦ або офіс у великому бізнес-центрі та привабити клієнтів, можуть бути ефективно вирішені за допомогою розміщення рекламної вивіски в інтер’єрі.

Інтер’єрна вивіска завжди прикрашає та доповнює інтер’єр, такі вивіски в офіс, ресторан, кафе підкреслюють імідж компанії. Вивіски в офіс, або для інших комерційних об’єктів, що розміщуються всередині приміщення, завжди сприяють запам’ятовуванню назви компанії, закладу, бренду.

Інтер’єрна вивіска або логотип на стіну виготовляється:

  • з полегшеною конструкцією для кріплення навіть на стіну з гіпсокартону, скляні перегородки або на підвісні конструкції;
  • з різними світловими, кольоровими, візуальними ефектами;
  • відсутність атмосферного впливу на інтер’єрні знаки, вивіски та логотипи, дозволяє виготовляти їх з найрізноманітніших матеріалів та з застосуванням будь-якої освітлювальної техніки.

Особливості виготовлення вивіски в інтер’єрі дозволяють забезпечити запам’ятовуваність, естетичну привабливість, стильний дизайн та оригінальність кольорових рішень, візуальних та світлових ефектів.

Замовлення вивіски в Києві

Замовлення вивіски в Києві легко оформити за допомогою нашого сайту. Зв’яжіться за телефоном чи e-mail адресою з нашими менеджерами і Вам нададуть кваліфіковану консультацію про всі можливі технології виготовлення вивісок та орієнтовну вартість замовлення вивіски. Рекламна компанія «Ваша Втіха»  забезпечує не тільки розробку проекту конструкції, зовнішнього дизайну і виготовлення вивіски в Києві, а й виконує монтаж вивісок та здійснює їх поточне обслуговування.

Залишити заявку

×
Оставить заявку

×
Телефони:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×
Телефоны:

тел: 050 845 06 21

тел.: 044 332 53 57

×