Вхідна група

Рекламне оформлення фасаду – оформлення входу в магазин, кафе, ресторан

Рекламне оформлення фасаду, або вхідна група – це комплексне стильне оформлення входу в магазин, ресторан, банк, офіс або до будь-якого іншого закладу. Призначення вхідної групи – залучати клієнтів, створювати привабливий імідж, представляти товари або послуги.

Вхідна група включає: проектування та виготовлення комплексного ансамблю: вивіски над входом, навісу, дверей та вікон (з поклейкою вітрин включно), декоративних колон, настінних банерів, фарбування стін та установку рекламного фриза, влаштування освітлення входу та прилеглої території.

Оформлення фасаду Київ сприймає як візитівку закладу, чим більш професійно Вам виконають дизайн оформлення входу в магазин, тим більше шансів, на те, що його відвідуватимуть. Вхідна група виконує не стільки естетичну, скільки рекламну функцію – привертає увагу, забезпечує впізнаваність бренду, товарів якими Ви торгуєте, створює імідж закладу тощо. Крім цього, дизайн оформлення входу враховує і те, що необхідно забезпечити освітлення, захист входу від опадів, відтік дощової води.

Замовити оформлення фасаду Київ – створити імідж свого бізнесу

Рекламне оформлення фасаду Київ – один з напрямків діяльності нашої компанії. У нас можна замовити оформлення фасаду, яке буде включати весь комплекс робіт з рекламного оформлення входу. Наші фахівці-дизайнери спроектують дизан вхідної групи, рекламний фриз, привабливу вивіску, оформлення вітрин та навіть навіс та освітлення над входом. Ви можете бути впевнені, що оформлення вхідної групи буде унікальним, привабливим і відповідним за дизайном виду здійснюваної закладом діяльності.

Рекламна компанія «Ваша Втіха» має власне виробництво та фахівців з розробки і монтажу конструкцій будь-якого типу – вивісок, рухомого рядка, освітлювальних приладів та вітрин з підсвіткою. Ми можемо встановити на території закладу рекламну стелу, лайтбокс, поклеїти вітрини, спорудити колони на вході, тощо.

Оформлення фасаду ціна – інвестиції у Ваш бізнес!

Якщо Ви маєте намір оновити фасад швидко, недорого і комплексно, то як одне з оптимальних рішень, ми можемо запропонувати обшивку фасаду сайдингом або композитним матеріалом. Така технологія дизайну фасадів будівель називається «дихаючий фасад».

Така обшивка виконується не на самих стінах, а на спеціально влаштованому каркасі по периметру оформлюваного фасаду. Саме каркас обшивається композитними або іншими матеріалами (ПВХ, композит, дерево, скло, метал, тощо). Таким чином Ви легко і недорого зможете отримати дизайн «будиночка в Провансі» або ультрасучасний дизайн фасаду виконаний зі скла та хромованого металу. «Дихаючий» каркасний фасад покращує теплоізоляцію, приховує недоліки та дефекти стін, приховує труби, електропроводку та інші неестетичні, але необхідні комунікації і елементи. На таке оформлення фасаду ціна досить прийнятна, установка каркасного дизайну входу не займає багато часу, тому Ваш заклад швидко зможе приступити до роботи.

Замовити оформлення фасаду Київ може як он-лайн, так і за телефоном. Безумовно, наші фахівці виїдуть на місце, ознайомляться з особливостями Вашого бізнесу та виконають необхідні заміри. Далі відбувається розробка та затвердження дизайн-пректу оформлення вхідної групи та узгодження кошторисної вартості використовуваних матеріалів. Наші фахівці проконсультують Вас з питань дизайну вивіски, оформлення вітрин, організації освітлення входу та прилеглої території, тощо.

Рекламний фриз в Києві

Рекламний фриз в Києві – зовнішня реклама з вхідної групи. Такий фриз підкреслює масштабність закладу, чітко окреслює місце розташування об’єкта і є одним з імідж-елементів – сприяє розпізнаванню бренду, компанії, фірми, магазинів однієї торгівельної мережі.

Рекламний фриз може містити інформацію про вид діяльності та назву закладу. На фриз можуть кріпитися інші елементи вхідної групи – вивіска, об’ємні букви, рухомий рядок. Виготовлення рекламного фриза можливо з зовнішнім підсвічуванням, або за принципом лайтбоксу.

Яким би чином Ви не вирішили оформити вхід, звертайтесь до нас і ми розробимо дизайн оформлення входу, який відповідатиме всім Вашим побажанням.