Обмін валют

Виготовлення табличок обмін валют в Києві – зовнішня реклама для обмінних пунктів і банків

Зовнішня реклама обмінних пунктів включає вивіску, табло обміну валют, штендер обміну валют. Найголовніша умова, якої необхідно дотримуватись при розробці реклами для обміну валют – це забезпечення можливостей швидкої зміни інформації про курс валюти. Ця функція може бути реалізована як за допомогою виведення інформації про поточний курс через світлодіодне табло обміну валют, так і простою заміною цифр, якщо табло обміну валют не електронне. Зовнішня реклама обмінних пунктів диктує ще одну важливу вимогу, якої слід дотримуватись виготовляючи табло або штендер обміну валют – чіткість і наочність букв і цифр, які показують вид і курс валюти.

Замовити електронне табло обмін валют в Києві
Табло обмін валют, led-табло для обмінника, ломбарду

Табло обміну валют – зовнішня реклама обмінних пунктів

Табло обміну валют – це необхідна складова зовнішньої реклами обмінних пунктів. Вивіска з курсами валют – це спеціальне електронне світлодіодне табло обміну валют, яке розраховане на показ інформації про курси валют. Таке табло може розташовуватися як всередині, так і зовні будівлі. Безумовно, табло з під світкою та дистанційним управлінням має ту перевагу, що його добре видно навіть здалеку в будь-який час доби і воно є зручнішим у користуванні. Підсвічування вивіски або безпосередньо виду і курсу валют може бути влаштоване з середини корпуса табло або з використанням «відкритих» діодів.

Табло обміну валют не обов’язково має бути електронним, у нас можна замовити обмін валют без електроніки, або навіть без підсвічування і Ви можете бути впевнені, що перехожі, чітко побачать поточні валютні курси в Вашому обміннику.

Замовити обмін валют в Києві – рекламна компанія «Ваша Втіха»

Замовити обмін валют в Києві можна як серед стандартних, найбільш затребуваних моделей, так і з індивідуальним дизайном. Табло, вивіска, табличка або штендер обміну валют може бути виготовлений на різну кількість валют і в будь-якому розмірі.

Електронне світлодіодне табло обміну валют – найпопулярніший і найбільш зручний у використанні вид зовнішньої реклами обмінника. Змінювати курси валют на такому led-табло можливо не виходячи з банку або офісу за допомогою Wі -Fi або пульта дистанційного керування.

Використання не світлових обмінів валют виготовлених у вигляді навісних табличок і штендерів доцільно в прикасовій зоні, на вході в приміщення, безпосередньо поруч з вуличним пунктом обміну.

Замовити обмін валют в Києві можливо у Рекламно-виробничій компанії «Ваша Втiха» надіславши он-лайн замовлення, е-mail або зв’язавшись з консультантами компанії за телефонами зазначеними на сайті.